×
Intennis
Блудова Наталія
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(1)
Срібло
(1)
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Блудова
Наталія
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
45
Виграші
21 (47%)
Поразки
24 (53%)
Срібло
(1)
Золото
(1)
Бронза
(1)
Статистика
15.12.2023
   
Podil Cup #6
г.Київ, Корти на подолі
Костанецька
Ірина
/
Блудова
Наталія
2/6
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
1/2 за 11 місце
Костанецька
Ірина
/
Блудова
Наталія
6/1
Клименко
Роман
/
Коноз
Андрій
1/4 за 11 місце
Костанецька
Ірина
/
Блудова
Наталія
0/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Костанецька
Ірина
/
Блудова
Наталія
3/6
Глущенко
Юрій
/
Сидоренко
Денис
Група
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
1/6
Басюк
Оксана
/
Пузанов
Денис
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
6/2
Новиков
Виктор
/
Шестаков
Андрей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
6/1
Гарак
Анна
/
Клименко
Анатолій
Група
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
4/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Приставка
Евгения
Група
20.12.2019
   
Christmas Mixed CUP
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Блудова
Наталія
7/6
(3)
Гонченков
Александр
/
Дятлова
Екатерина
Фінал
Акимов
Вадим
/
Блудова
Наталія
6/3
Репа
Владимир
/
Frankova
Nikola
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Блудова
Наталія
7/6
(5)
Тарасенко
Юрий
/
Чернышова
Марина
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Блудова
Наталія
6/1
Красюк
Александр
/
Берген
Мария
Група
Акимов
Вадим
/
Блудова
Наталія
6/3
Qayum
Rizwan
/
Кремень
Илона
Група
13.09.2019
   
LAKE PARK OPEN AM MIXED
г.Новомосковськ, LAKE PARK
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
8/9
Туболев
Александр
/
Шаповаленко
Наталья
Фінал
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
8/6
Бондаренко
Віталий
/
Касьян
Людмила
1/2 Фіналу
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
9/8
Плотников
Андрей
/
Аркатова
Инга
1/4 Фіналу
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
8/3
Кузьменко
Іван
/
Аксененко
Ольга
1/8 Фіналу
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
8/2
Горобець
Іван(Кременчук)
/
Снурникова
В
Група
Лінник
Євген
/
Блудова
Наталія
8/3
Гурик
Дмитрий
/
Витвинова
Анастасия
Група
29.03.2019
   
CОДРУЖЕСТВО
г.Київ, Український Тенісний Центр
Блудова
Наталія
/
Котова
Наталья
6/8
Аксененко
Ольга
/
Вергун
Наталья
Група
Блудова
Наталія
/
Котова
Наталья
7/9
Гортолум
Ольга
/
Тимощук
Ирина
Група
19.01.2019
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Блудова
Наталія
/
Сметанина
Людмила
0/6
Вісіконенко
Віталій
/
Денисов
Олександр
Група
Блудова
Наталія
/
Сметанина
Людмила
3/6
Ананьев
Александр
/
Дмитриев
Иван
Група
Блудова
Наталія
/
Сметанина
Людмила
3/6
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
Група
08.12.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Блудова
Наталія
/
Онуфрійчук
Ігор
2/6
Головатюк
Александр
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Блудова
Наталія
/
Онуфрійчук
Ігор
1/6
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
Група
Блудова
Наталія
/
Онуфрійчук
Ігор
6/0
Дмитриев
Сергей
/
Лазеба
Андрей
Група
01.09.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Блудова
Наталія
/
Кабаровская
Екатерина
2/6
Акимов
Вадим
/
Таранов
Константин
Група
Блудова
Наталія
/
Кабаровская
Екатерина
1/6
Бурчак
Александр(мл.)
/
Taylor
Jason
Група
20.04.2018
   
ГАЛИЦИЯ 2018
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
5/8
Аркина
Елизавета
/
Луценко
Наталья
Фінал за 5 місце
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
8/6
Бабинец
Татьяна
/
Мельник
Дарья
1/2 за 5 місце
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
3/8
Грищенко
Алина
/
Шаповаленко
Наталья
1/4 Фіналу
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
8/4
Боцанюк
Алена
/
Данилова
Алена
1/8 Фіналу
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
6/8
Аркина
Елизавета
/
Луценко
Наталья
Група
Блудова
Наталія
/
Лещий
Наталья
8/1
Довженко
Светлана
/
Пантилимонова
Алла
Група
30.03.2018
   
CОДРУЖЕСТВО
г.Київ, Український Тенісний Центр
Блудова
Наталія
/
Лопушанская
Светлана
8/5
Карпинская
Оксана
/
Спивак
Татьяна
3а 3 місце
Блудова
Наталія
/
Лопушанская
Светлана
3/8
Жаботинская
Татьяна
/
Ненарочкина
Татьяна
1/2 Фіналу
Блудова
Наталія
/
Лопушанская
Светлана
8/5
Жиленкова
Ірина
/
Касьян
Людмила
1/4 Фіналу
Блудова
Наталія
/
Лопушанская
Светлана
8/6
Аркатова
Инга
/
Морозова
Татьяна
Група
Блудова
Наталія
/
Лопушанская
Светлана
8/2
Бачук
Валентина
/
Федоришина
Людмила
Група
20.11.2016
   
ATF BEAUJOLAIS Mixed Cup
г.Київ, Корти на подолі
Блудова
Наталія
/
Бут
Алексей
2/6
Кохнович
Тимофей
/
Микитин
Ирена
Група
Блудова
Наталія
/
Бут
Алексей
3/6
Смелянский
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
Група
Блудова
Наталія
/
Бут
Алексей
1/6
Комар
Андрій
/
Новикова
Анна
Група
15.05.2016
   
«Amatour Dynamo Mixed CUP»
г.Київ, Тенісний клуб "Чемпіон"
Бут
Алексей
/
Блудова
Наталія
2/6
Цагарешвили
Григорий
/
Теплякова
Оксана
Група
Бут
Алексей
/
Блудова
Наталія
4/6
Грига
Іван
/
Кирилова
Анастасия
Група