×
Intennis
Бельмас Александр
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
Бронза
(3)
Прізвище, ім'я
Бельмас
Александр
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Дніпро
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
82
Виграші
42 (51%)
Поразки
40 (49%)
Срібло
(0)
Золото
(0)
Бронза
(3)
Статистика
19.11.2021
   
central Park Pro-Am Mixed
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Бельмас
Александр
/
Рыжова
Мария
6/3
Павлов
Алексей
/
Зеленцова
Полина
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Рыжова
Мария
6/4
Гордєєв
Юрій
/
Дятлова
Екатерина
Група
Бельмас
Александр
/
Рыжова
Мария
6/4
Акімов
Дмитро
/
Пархоменко
Александра
Група
17.04.2021
   
Cup Megaron
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
-/+
Янков
Алексей
/
Сухолитко
Артур
1/4 за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
7/9
Лашин
Сергій
/
Векуа
Бакур
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
8/5
Лукьянов
Эдгар
/
Синій
Владислав
1/16 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
9/7
Якунин
Артем
/
Бринзело
Дмитрий
Група
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
5/8
Прокопенко
Василий
/
Евдокимов
Даниил
Група
03.04.2021
   
Maximus CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
4/8
Кравченко
Алексей
/
Ролич
Артем
1/2 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
8/5
Лашин
Сергій
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
8/1
Приверт
Андрей
/
Громадский
Артем
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
4/8
Гордєєв
Юрій
/
Богданов
Андрій
Група
Бельмас
Александр
/
Кузьменко
Іван
8/4
Кононенко
Дмитро
/
Кичила
Андрій
Група
20.03.2021
   
Davydovich CUP 35+35
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
3/8
Пономаренко
Игорь
/
Бринзело
Дмитрий
1/4 Фіналу
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/5
Кичила
Андрій
/
Жовнерчук
Володимир
1/8 Фіналу
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
9/7
Чебан
Дмитрий
/
Кузьменко
Іван
Група
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/4
Ильичев
Александр
/
Ченцов
Денис
Група
06.03.2021
   
AM/AM CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
5/8
Ролич
Артем
/
Янко
Анатолий
1/8 Фіналу
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/2
Бенжеллун
/
Мамун
Ахмед
Група
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
5/8
Громадский
Артем
/
Поповский
Дмитрий
Група
20.02.2021
   
50/50 CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Плохоцкий
Сергей
8/9
Горкин
/
Пономаренко
Игорь
Група
Бельмас
Александр
/
Плохоцкий
Сергей
4/8
Поповский
Дмитрий
/
Текучев
Група
30.10.2020
   
ЗИМА БЛИЗКО
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
1/8
Кононенко
Дмитро
/
Кичила
Андрій
Фінал за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
8/5
Яковенко
Вадим
/
Верхоглядов
Владимир
1/2 за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
8/2
Панченко
Олег
/
Козлов
Андрей
1/4 за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
5/8
Ильичев
Александр
/
Мамун
Ахмед
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
8/2
Капустин
Дмитрий
/
Петроченко
Александр
1/16 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
8/6
Королев
Андрей
/
Бринзело
Дмитрий
Група
Бельмас
Александр
/
Евдокимов
Даниил
8/3
Грибков
Антон
/
Приверт
Андрей
Група
24.10.2020
   
COMMON CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Кравченко
Алексей
/
Бельмас
Александр
4/8
Пономаренко
Игорь
/
Петроченко
Александр
Група
Кравченко
Алексей
/
Бельмас
Александр
4/8
Прокопенко
Василий
/
Богданов
Андрій
Група
20.09.2020
   
COMMON CUP 50/50
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Дубов
Дмитрий
/
Бельмас
Александр
3/8
Тарим
Ян
/
Кравченко
Алексей
3а 3 місце
Дубов
Дмитрий
/
Бельмас
Александр
5/8
Прокопенко
Василий
/
Плохоцкий
Сергей
1/2 Фіналу
Дубов
Дмитрий
/
Бельмас
Александр
8/1
Ковтун
Дмитро
/
Полгородник
Анатолий
1/4 Фіналу
Дубов
Дмитрий
/
Бельмас
Александр
6/8
Евдокимов
Даниил
/
Савенков
Юрий
Група
Дубов
Дмитрий
/
Бельмас
Александр
8/4
Цыганков
Александр
/
Яновский
Група
13.09.2020
   
COMMON CUP 50/50
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/9
Безрукавый
Олег
/
Савенков
Юрий
3а 3 місце
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
5/8
Мамун
Ахмед
/
Фрадкин
1/2 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/4
Полтинин
/
Локшин
Дмитро
1/4 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
9/8
Сухолитко
Артур
/
Лещенко
Руслан
Група
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/5
Яновский
/
Романов
Виталий
Група
04.07.2020
   
COMMON CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
9/7
Николенко
Михаил
/
Безрукавый
Олег
Група
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
1/8
Волошин
Александр
/
Петроченко
Александр
Група
20.06.2020
   
COMMON CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/6
Мамун
Ахмед
/
Благодарный
Иван
3а 3 місце
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
6/8
Левчук
Валентин
/
Ларин
Сергей
1/2 Фіналу
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/6
Сухолитко
Артур
/
Николенко
Михаил
1/4 Фіналу
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
8/5
Безрукавый
Олег
/
Токаренко
Дмитрий
Група
Лінник
Євген
/
Бельмас
Александр
7/9
Гордєєв
Юрій
/
Бринзело
Дмитрий
Група
23.05.2020
   
COMMON CUP
г.Новомосковськ, LAKE PARK
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
8/4
Грибков
Антон
/
Приверт
Андрей
3а 3 місце
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
2/8
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
1/2 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
8/3
Ларин
Сергей
/
Рыбак
Алексей
1/4 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
8/6
Прокопенко
Василий
/
Шпортько
Валерій
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
8/5
Семеняк
Константин
/
Кузьменко
Іван
Група
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
7/9
Цыганков
Александр
/
Гурик
Дмитрий
Група
16.05.2020
   
COMMON CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Гаврысь
Владимир
/
Бельмас
Александр
7/9
Левчук
Валентин
/
Петроченко
Александр
1/4 Фіналу
Гаврысь
Владимир
/
Бельмас
Александр
8/6
Ежов
Сергей
/
Богдан
Евгений
1/8 Фіналу
Гаврысь
Владимир
/
Бельмас
Александр
8/5
Грибков
Сергій
/
Грибков
М
Група
Гаврысь
Владимир
/
Бельмас
Александр
8/1
Романов
Виталий
/
Гурик
Дмитрий
Група
14.03.2020
   
COMMON CUP Amateur 50/50
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
9/8
Осташко
Сергей
/
Петренко
Игорь
3а 3 місце
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/9
Кравченко
Алексей
/
Радионов
1/2 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/5
Якунин
Артем
/
Волошин
Александр
1/4 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
9/8
Гурик
Дмитрий
/
Савенков
Юрий
Група
Бельмас
Александр
/
Токаренко
Дмитрий
8/9
Величко
Олег
/
Лещенко
Руслан
Група
07.03.2020
   
COMMON CUP Amateur
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Безрукавый
Олег
/
Бельмас
Александр
6/8
Байбуза
Алексей
/
Тарасенко
Артем
1/8 Фіналу
Безрукавый
Олег
/
Бельмас
Александр
4/8
Унченко
Юрий
/
Кузьменко
Іван
Група
29.02.2020
   
COMMON CUP Amateur 50/50
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Романов
Виталий
3/8
Мамун
Ахмед
/
Громадский
Артем
Група
Бельмас
Александр
/
Романов
Виталий
7/9
Байбуза
Алексей
/
Чебан
Дмитрий
Група
14.12.2019
   
Итоговый турнир Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Михаличенко
Виктор
4/8
Капустин
Дмитрий
/
Петроченко
Андрій
1/4 за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Михаличенко
Виктор
8/9
Мамун
Ахмед
/
Пономаренко
Игорь
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Михаличенко
Виктор
0/8
Байбуза
Алексей
/
Синій
Владислав
Група
Бельмас
Александр
/
Михаличенко
Виктор
9/7
Костанецкий
Ал
/
Ранюк
Сергей
Група
22.11.2019
   
Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
4/8
Сидоренко
Олег
/
Закорецкий
Антон
1/4 за 17 місце
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
9/8
(8)
Сазонов
Олег
/
Цехановський
Андрій
1/8 за 17 місце
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
2/8
Яковенко
Вадим
/
Верхоглядов
Владимир
1/16 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
9/8
(6)
1/32 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
8/6
Ковтун
Николай
/
Веремей
Антон
Група
Бельмас
Александр
/
Ларин
Сергей
2/8
Панченко
Олег
/
Шпортько
Валерій
Група
13.09.2019
   
LAKE PARK OPEN AM MIXED
г.Новомосковськ, LAKE PARK
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
5/8
Сухолитко
Артур
/
Марчук
Марина
1/4 за 9 місце
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
3/8
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
1/8 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
8/4
Гурик
Дмитрий
/
Витвинова
Анастасия
1/16 Фіналу
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
8/1
Рудашко
Сергей
/
Филон
О
Група
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
8/9
Бондаренко
Віталий
/
Касьян
Людмила
Група
06.10.2018
   
ДТЛ Doubles Cup #1 (Зимний чемпионат)
г.Дніпро, HUMAN
Бельмас
Александр
/
Осташко
Сергей
2/0
(6/0, 6/2)
Ильин
Александр
/
Панченко
Михаил
1/2 за 5 місце
Бельмас
Александр
/
Осташко
Сергей
1/2
(3/6, 6/3, 5/7)
Ларин
Сергей
/
Романов
Виталий
1/4 Фіналу